درباره اکسیر من

درباره اکسیر من


درباره اکسیر من

 

 

 

از آن زمانی که در گلستانهای بی نظیر قمصر کاشان با عشق گل میچیدیم، شمیم و عطر گلاب ایران را در سرتاسر جهان استشمام میکردیم. میخواستیم پلی بسازیم تا در مسیر آن، پیشه و تجارت نیاکان خود را به پیشرفته ترین صنایع روز دنیا پیوند زنیم و تولیدی جهانی داشته باشیم. دیری نپایید که لطف خالق هستی و تلاش مستمر و مبتنی بر اندیشه ناب ایرانی، باعث شد تا ایده‌های خود در خصوص پیوند دادن تولید سنتی با تکنولوژی روز اروپا را اجرایی کرده و محقق نماییم. 
َشرکت اکسیر من در سال 1390تاًسیس شد. در این شرکت ایده‌ای ناب و پاک را آمیخته کردیم به قدرت عشق و با بهره گیری از نیروی انسانی خلاق و متخصص ایرانی، محصولی ناب را تولید کرده و با ثبت نام تجاری اکسیر من اولین گامهای خود در عرصه تولید و صادرات گلاب طبیعی و پاستوریزه را چنان استوار و محکم برداشتیم که در اندک زمانی عطر دلنواز گلاب ایرانی، شامه هر اهل ذوقی را در سرتاسر جهان نوازش داد.

                                                                                            شرکت اکسیر من

همچنان در صدد رضایتمندی هرچه بیشتر مصرف کنندگان محصولات خود می باشد.اهداف واحد تولیدی اکسیر من  همواره تأمین نیاز مشتری و احترام به مشتری میباشد. محصولات و تولیدات اکسیرمن  شامل گلاب -عرقیات گیاهی - عرقیات ارگانیک  - اسپری تونرگلاب- اوناع اسپری های تونر گیاهی-شربت های گیاهی -نوشیدنی ها - دم نوش های گیاهی - گیاهان دارویی - گیاهان خشک - طعم دهنده ها - چاشنی ها -تولید انواع ترشیجات- انواع سرکه-(سرکه سیب- انگور و ...- ایغوره - اسانس ها و ... میباشد.

 

 

 

برچسب ها: درباره اکسیر من