عرقیات,عرقیات کاشان,سرکه سفید,الخل الأبیض,

سرکه سفید

کد بهداشتی: 40/10386 عرقیات گیاهی

کد بهداشتی: 40/10381 گلاب

برند محصول : اکسیرمن

قیمت : 90000ریال

توضیحات محصول

 

سرکه سفید:  متوقف کردن سکسکه - دندان های سفیدتر با سرکه سیب - رفع مشکلات معده - از بین بردن خستگی تمرین های ورزشی - پیشگیری از سوء هاضمه - جلوگیری از - گرفتگی عضلات پا در شب - رفع گرفتگی بینی با سرکه سیب - کاهش گلو درد - سرکه با پوکی استخوان مقابله می کند

 

الخل الأبیض: أوقف السقطات من بیاض الأسنان بالخل الأبیض التخلص من مشاکل المعدة

 


 

سرکه سفید به دلیل ظاهر شفافی که دارد، سرکه روح هم نام دارد.
سرکه طی فرآیند تخمیر به دست می‌آید و دارای قند طبیعی است. در این مقاله، چیزهای بیشتری از خواص سرکه سفید که معمولا از سیب و ذرت گرفته می‌شود را توضیح می‌دهیم. امروزه، سرکه از ترکیبات بایو اکتیو( زیست فعال) که فواید زیادی دارند به دست می‌آید. سرکه سفید، کالری پایین داشته و حاوی استیک اسید نیز هست که می‌تواند به کاهش کلسترول در بدن کمک کند.

ممکن است بسیاری از شما درمورد تفاوت میان سرکه مقطر و سرکه سفید سوال بپرسید. پاسخ این سوال بسیار ساده است: سرکه مقطر، خالص‌تر است. سرکه مقطر از مالت، میوه و چیزهای دیگر گرفته می‌شود. سرکه مقطر، مایعی بی‌رنگ و حاوی استیک اسید است که از سرکه سفید ضعیف‌تر است. تفاوت‌های دیگری در ساختار شیمیایی، تولید و کاربرد نیز وجود دارد. از نظر استفاده، هر دو سرکه نه فقط برای آشپزی، بلکه برای پاک کنندگی نیز به کار می‌روند. اگرچه سرکه مقطر برای آشپزی، طعم دادن و درمان‌های طبیعی، بهتر است.

شبکه های اجتماعی :