عرقیات,عرقیات کاشان,عرق طارونه؛ تقویت قوای جنسی ,درمان رماتیسم ,آرامش بخش قوی

عرق طارونه

کد بهداشتی: 40/10386 عرقیات گیاهی

کد بهداشتی: 40/10381 گلاب

برند محصول : اکسیرمن

قیمت : 76500ریال

توضیحات محصول

طارونه

 

 

 

 

درخت نخل از آن آفریده‌های عجیب خداست که همه چیزش برای انسان مفید و قابل استفاده است؛ از تنه آن در ساختمان‌سازی استفاده می‌شود و تنه نخلی که در ساخت سقف ساختمان یا ستون‌ها استفاده می‌شود، در حدود 300 تا 500 سال عمر می‌کند. در میانه تنه نخل مغز ترد و شیری‌رنگی وجود دارد که شیرین  است و « پنیر نخل یا مغز درخت خرما Heart of Palm » نامیده می‌شود و بسیار مقوی و گران‌قیمت است. در ابتدای بهار که نخل شکوفه می‌زند، شکوفه‌ها را -که طارونه / تارونه نام دارد- می‌‌چینند و از آن عرق تارونه می‌گیرند که مانند بقیه عرقیجات مفید و درمانگر دردهای معده است.

عرق تارونه مقوی، گرم و برای قلب مفید است. درخت خرما هم جنس نر و ماده دارد و گره افشانی توسط همین تارونه ها انجام میشود . عرق طارونه یا آب طلع عرق تارونه از غلاف های گل ها و شکوفه های نخل بدست می آید.غلاف های گل نخل را که بویی مطبوع دارد را در دیگ می جوشانند و بخار آن را به مایع تبدیل کرده و به عنوان نوشیدنی مصرف می کنند.ساخت عرق تارونه در دهه های اخیر رواج یافته و قدمت زیادی ندارد.

خواص طارونه

خواص طارونه طبیعت معتدل دارد . خواب آور قوی – مقوی اعصاب آرامش بخش – مفید جهت رماتیسم و درد مفاصل – تقویت قوای جنسی بسیار قوی- مخلوط آن با عرق بهار نارنج خواب آور قوی عرق طارونه را قبل از هر غذا یک لیوان میل نمائید

 

 

شبکه های اجتماعی :